Quantcast

SHITET APARTAMENT I PERSHTATSHEM PER BIZNES, Shitje

€ 80.000,00
 • 70 m
Reference Number
RF242558
Location
State
Albania
Address
rruga e kavajes, poshte 21 dhjetorit
Contact
0694273672
Title
SHITET APARTAMENT I PERSHTATSHEM PER BIZNES
Prona ne
Shitje
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Rruga e Kavajes, poshte 21 dhjetorit brenda ne lagje...Shitet apartament 2+1 brenda ne lagje, siperfaqe 70 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter me tulla, me lulishte para ku eshte dhe rruga e lagjes dhe nga mbrapa del ne nje tjeter rrugice te lagjes.Apartamenti eshte i pershtatshem per biznes ose per banim dhe shitet me cmimin 80,000 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1282 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga e kavajes, poshte 21 dhjetorit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind