Quantcast

Shitet apartament ne zonen e Plazhit, Durres, Shitje

€ 52.800,00
 • 196 m
Reference Number
RF459955
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Durresit
State Level 2
Durrës
Address
Plazh, Durres
Contact
0699947554
Title
Shitet apartament ne zonen e Plazhit, Durres
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 550,00
Lot Size
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
7
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet apartament ne zonen e Plazhit, Durres.
Nje zgjedhje fantastike per te jetuar mes aromes dhe freskise se detit.
Apartamenti eshte i tipit 2+1, me hapesira te bollshme dhe shume komode.
Siperfaqja e tij totale eshte 96 m2.
Ndodhet ne katin e 7-te te banimit.
Cmimi eshte 550Euro/m2.
Ju mirepresim ne ambiente qe do tju falin relaksin dhe te shijoni bregdetin.
Kontaktoni 0699947554 ; 0697264350.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 285 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Plazh, Durres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind