Shitet Apartament

€ 99.000,00
 • 109 m
Reference Number
RF214090
Location
State
Albania
Address
Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi)
Title
Shitet Apartament
Lot Size
109 m
Lot Size
109 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Tek Sheshi Karl Topia (Zogu Zi), mbi Alpha Bank shitet apartanent 2+1.
Apartamenti ndodhet shume afer qendres se Tiranes, ne nje pallat te ri dhe ka nje hapesire prej 109 m2, te organizuar mjaft mire ne dy dhoma gjumi, nje sallon, korridor dhe dy tualete.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4663 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Sheshi Karl Topia (Zogu i Zi)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind