Shitet apartament, Tirana

€ 55.000
 • 74 m
Reference Number
RF167916
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Prane Ardenos
Contact
0682031526
Title
Shitet apartament
Lot Size
74 m
Lot Size
74 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Zona/Rruga : Prane Ardenos

Shitet apartament me siperfaqe 74 m2,dhe 20 m2 garazhd,kat 2,2+1,prane Ardenos,me hipoteke,2 banjo,cmimi 55000 euro.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
dergo E-Mail
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3043 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Prane Ardenos) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind