Quantcast

Shitet bar-kafe

  • 66 m
Reference Number
RF124157
Location
State
Albania
Address
Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri
Contact
00355692062443
Title
Shitet bar-kafe
Çmimi m/2
€ 2.500,00
Lot Size
66 m
Lot Size
146 m
Hipotek
No
Property Type
Bar
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet bar-kafe e arreduar me sip. 66 m2 + 80 m2 lulishte e shfrytezueshme.Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri, 20 m larg rruges kryesore.Ka hapesira dhe pamje te gjelberuara. Cmimi 2500 eur/m2.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3171 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ndodhet ne rrugen Myslym Shyri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind