Quantcast

SHITET E JEPET ME QERA GARSONIERE MALI I ROBIT

€ 25.000,00
 • 50 m
Reference Number
RF801134
Location
State
Albania
Address
RRUGA SKENDERBEU
Contact
0692067729
Title
SHITET E JEPET ME QERA GARSONIERE MALI I ROBIT
Çmimi m/2
€ 500,00
Lot Size
50 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Re
Plan
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2008
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Garsoniere Pushimi prane detit.
Shitet ose jepet me qera garsoniere me oborr privat nga Albioni.
Garsoniera eshte e vendosur ne katin te pare.Projekti është dizenjuar nga arkitekt italian. I pajisur me sistem kondicionimi dhe aspirim, tavane te punuara me gips, ndriçim i studiuar, shtruar me parket druri. Parking privat.
Ju ofrojmë garsoniere për shitje ose me qira.
Karakteristikat Kryesore:
• Ndërtim luksi
• Oborr privat i gjelbëruar
• Tavane te punuara me gips
• Sistem kondicionimi dhe aspirim
• Internet
• Ujë të pastër
• Rezervuar me 3000 litër ujë
• Parking privat
• Kompleksi turistik "Albion" me sipërfaqe totale 2925m2 ndodhet ne Plazh, mes ullinj dhe pishave, 3 min larg detit. Vendi me i preferuar për nga qetësia dhe freskia e detit. Karakteristike e kësaj zone është deti Adriatik me rerën e bute dhe klima mesdhetare ideale për pushuesit ne një kohe te shfrytëzueshme rreth 5 muaj ne vit: maj- qershor- korrik– gusht– shtator.

Vendndodhja:
• 3 min ne këmbe nga deti
• 100m nga rruga kombëtare
• 6km nga Kavajë
• 14km nga Qendra e Qytetit te Durrësit
• 13km nga Porti i Durrësit
• 45km nga Aeroporti

Sipërfaqe: 50m2 Çmimi: 499Euro/m2

Per info Cel: 069 20 87 729 , Tel: 042 33 00 04,
Adresa: Blloku "Sadik Petrela", Rr. Kol Indromeno, Albion Construksion
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8289 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA SKENDERBEU) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind