Quantcast

SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SELITE, Shitje

€ 90.000,00
 • 300 m
Reference Number
RF188426
Location
State
Albania
Address
selite
Contact
0694273672
Title
SHITET SHTEPI 1 KATESHE NE SELITE
Prona ne
Shitje
Lot Size
300 m
Lot Size
300 m
Hipotek
Yes
Property Type
Shtepi
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne zonen e Selites, prane ish karburantit te vjeter rruga qe shkon tek tregu ushqimor...Shitet shtepi 1 kateshe, 2+1 dhome gatimi ne vete, e rikonstruktuar, punime mjaft cilesore, 300 m2 toke dhe me certifikate pronesie.Shitet me vlere apartamenti vetem per 90,000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

Agjensi Imobiliare Reger
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1301 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, selite) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind