Quantcast

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1

Lek 2.600.000,00
  • 53.52 m
Reference Number
RF941397
Location
State
Albania
Address
RRUGA E RE E TRENIT
Contact
0689014553
Title
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1
Lot Size
53.52 m
Lot Size
53.52 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Perdorur
Plan
1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
SHITET TEK RRUGA E RE E TRENIT APARTAMENT 1+1 NE KATIN A PARE. APARTAMENTI ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM QOFTE PER BANIM QOFTE PER TA ADAPTUAR NE LOKAL SHERBIMI. DYSHEMEJA E APARTAMENTIT ESHTE 90 CM MBI NIVELIN E TOKES. APARTAMENTI KA NJE NDRICIM SHUME TE MIRE DHE NJE PLANIMETRI SHUME KOMODE ME ANEKS GATIMI TE PLOTE, SALLON DITE TE BOLLSHEM DHE DHOME GJUMI KUADRATE. CMIM SHUME KONKURUES. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VOD. CLUB 068 90 14 553
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 4223 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, RRUGA E RE E TRENIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind