Quantcast

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THAT, Shitje

€ 58.900,00
 • 62 m
Reference Number
RF311688
Location
State
Albania
Address
liqeni i that
Contact
0694273672
Title
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THAT
Prona ne
Shitje
Lot Size
62 m
Lot Size
62 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Tek Liqeni i that , ne nje rezidence luksoze , me teknlogjine e fundit ne fushen e ndertimit , mes qetsis dhe natyres, shitet super apartament 1+1 me certifikate pronesie , siperfaqe 62 m2.Apartamenti ka ndarje perfekte dhe nje planimetri te shkelqyer.Fjala e fundit e ndertimit ndodhet ne kete apartament , Cmimi vetem per 950 euro/m2 ne total 58.900 euro

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 885 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, liqeni i that) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind