Quantcast

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE MES TE BLLOKUT, Shitje

€ 173.000,00
 • 130 m
Reference Number
RF190096
Location
State
Albania
Address
ne bllok
Contact
0694273672
Title
SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE MES TE BLLOKUT
Prona ne
Shitje
Lot Size
130 m
Lot Size
130 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne Mes te bllokut , perballe me vilen e Enverit...Shiten apartament 2+1 , siperfaqe 130 m2 me certifikate pronesie.Apartamenti ka sallon te madh ,dhoma gjumi te medha , tualet me dritare , pozicionim perfekt dhe planimetri te shkelqyer.Apartamenti ndodhet ne katin e parafundit te nje pallati cilesor.Cmimi 173.000 euro i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 655 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, ne bllok) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind