Quantcast

Shitet super apartament 3+1, te Libri Universitar!, Shitje

€ 274.000,00
Reference Number
RF912797
Location
State
Albania
Address
Libri Universitar
Contact
0694273672
Title
Shitet super apartament 3+1, te Libri Universitar!
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Lot Size
137 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet super apartament 3+1, te Libri Universitar!!
Apartamenti ndodhet ne katin e 4, dhe ka siperfaqe 137m2.
I pajisur me te gjitha letrat e pronesise.
Cmimi: 2000euro/m2

Agjensi Imobiliare Reger
Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672, ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2242 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Libri Universitar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind