Quantcast

Shitet vila 3-kateshe

 • 540 m
Reference Number
RF556236
Location
State
Albania
Address
Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Contact
0682031526
Title
Shitet vila 3-kateshe
Çmimi m/2
€ 800,00
Lot Size
540 m
Lot Size
540 m
Hipotek
No
Property Type
Vila
Tipi
4+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re

Shitet vile 3-kateshe,ne Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re,ku ne kat 1 jane 3 dyqane,te dhene me qera,kat 2 dhe 3 ,jane 4+1,per banim ose biznes,nga 170 m2 secila,oborr,garazhd,me hipoteke,cmimi 800 euro/m2,per banimin dhe 1500 euro/m2 per dyqanet.

Cel. : 0682031526
__________________


AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2392 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind