Shitet vila 3-kateshe, Tirana

Reference Number
RF556236
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Contact
0682031526
Title
Shitet vila 3-kateshe
Çmimi m/2
€ 800
Lot Size
540 m
Lot Size
540 m
Hipotek
No
Property Type
Vila
Tipi
4+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re

Shitet vile 3-kateshe,ne Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re,ku ne kat 1 jane 3 dyqane,te dhene me qera,kat 2 dhe 3 ,jane 4+1,per banim ose biznes,nga 170 m2 secila,oborr,garazhd,me hipoteke,cmimi 800 euro/m2,per banimin dhe 1500 euro/m2 per dyqanet.

Cel. : 0682031526
__________________


AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2235 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Ish-Stacioni i Fundit i Tiranes se Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind