Quantcast

Shitet vile prane bllokut te vilave Tirane e Re, Shitje

€ 1.200.000,00
 • 10700 m
Reference Number
RF244355
Location
State
Albania
Address
Prane bllokut te vilave Tirane e Re
Contact
0697264350
Title
Shitet vile prane bllokut te vilave Tirane e Re
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Lot Size
700 m
Lot Size
1200 m
Hipotek
Yes
Property Type
Vila
Tipi
5+1
Toilets
10
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet VILA ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE prane bllokut te vilave TIRANE E RE.
Eshte me 3 kate ndersa catia eshte papafingo
Kati i pare 168m2
Kati i dyte 176 m2
Kati i trete 176 m2
Vila ka 18 dhoma dhe 10 tualete.
Eshte e sapo perfunduar me te gjitha komoditetet
Jepet edhe mundesia e shfrytezimit te 200m2 per palester te ciles i shtohet cmim shtese ne pagese.
Siperfaqja e truallit eshte 500m2 me certifikate te rregullt pronesie.
Siperfaqja e ndertimit eshte 700m2 me certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi 1200000 euro . Kontakto 0697264350. Jeni te mirepritur.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 814 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane bllokut te vilave Tirane e Re) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind