Quantcast

shtepi private gjirokastrite

Lek 10.000.000,00
Reference Number
RF106893
Location
State
Albania
Address
Gjirokaster lagjia Dunavat i Pare
Contact
0696395831
Title
shtepi private gjirokastrite
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Shitet një shtëpi banimi, në lagjen Dunavat i Parë, Gjirokastër, me sipërfaqe totale 1056 m².
Për këtë shtëpi, posedohen dy vërtetime pronësie (me dy numra pasurie) me dokumente hipotekore marrë nga Zyra e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme, dega Gjirokastër.
1. Pasuria e parë, me sipërfaqe 683 m², nga të cilat 132 m² janë shtëpi banimi dhe 551 m² janë kopësht.
2. Pasuria e dytë, me siërfaqe 375 m², është pemëtore.
Shtepia eshte pjeserisht e rikonstruktuar.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4138 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Gjirokaster lagjia Dunavat i Pare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind