Quantcast

SHTEPI PRIVATE NE LAPRAKE

Lek 70.000.000,00
 • 80 m
Reference Number
RF145951
Location
State
Albania
Address
Gjon Kastrioti Prane Repartit Inspektim shpetim Miniera
Title
SHTEPI PRIVATE NE LAPRAKE
Lot Size
80 m
Lot Size
200 m
Hipotek
No
Property Type
Vila
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Plan
2
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet shtepi private ne rrugen e "Gjon Kastrioti" Laprake. Vendndodhja ne nje nga zonat me te mira te rikonstruktuara me infrastrukture moderne,uj dhe drita 24 ore, shtepia ndodhet mbrapa postes se vjeter. Ka oborr 40 metra katror i rregulluar per nje makine, shtepia brenda eshte 80 metra katror,per nje siperfaqe totale pre 120 metra katror.Dokumenta te rregullta dhe shitet totalisht e mobiluar. Per me teper kontaktoni ne 0682019191.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Gjon Kastrioti Prane Repartit Inspektim shpetim Miniera) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind