Quantcast

Super dublex te Kodra e Diellit 2, Shitje

€ 101.275,00
 • 2122 m
Reference Number
RF103113
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Kodra e Diellit 2
Contact
0699947554
Title
Super dublex te Kodra e Diellit 2
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 720,00
Lot Size
122 m
Lot Size
140,66 m
Hipotek
No
Property Type
Duplex
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Te kodra e Diellit 2 shitet super dublex
Zona njihet per relaksin dhe qetesine qe te ofron dhe jo vetem.
Plotesim i te gjitha nevojave per nje jetese sa me te mire.
Dubleksi eshte i tipit 3+1.
Ka siperfaqe totale 140.66m2 ne te cilen perfshihen 122m2 siperfaqe ndertimi dhe 18.66 siperfaqe e perbashket.
Super cmim 720euro/m2 . Kontakto 0699947554. jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 973 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kodra e Diellit 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind