Quantcast

SUPER OKAZION I LIMITUAR NE REZIDENCEN FIORI DI B., Shitje

€ 70.980,00
 • 91 m
Reference Number
RF645861
Location
State
Albania
Address
fiori di bosko , matrix
Contact
0694273672
Title
SUPER OKAZION I LIMITUAR NE REZIDENCEN FIORI DI B.
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780,00
Lot Size
91 m
Lot Size
91 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SUPER OKAZION ME KOHE TE LIMITUAR...SHITEN APARTAMENTE 2+1 NE REZIDENCEN FIORI DI BOSKO (MATRIX)....

NJE OAZ NË QYTET
I konceptuar si kompleksi i parë rezidencial i shkrirë mes një pylli me pemë të larta dhe parqe të gjelbërta. 50% e sheshit të ndërtimit prej 28.000m është gjelbërim 30-40m distanca mes godinave Mbi 5 orë orientim ideal i godinave, diellëzim natyral i garantuar mbi 5 orë në ditë.Shiten apartamente 2+1 , siperfaqe 91 m2 dhe 105 m2.Apartamentet ndodhen ne nje nga komplekset me te mira , me teknologjine e fundit ne fushen e ndertimit , pasi ndertohet nga firma prestigjoze si Matrix dhe Edil.Al.Shiten me nje cmim mjaft konkurrues vetem per 780 euro/m2 I PADISKUTUESHEM (nga 950 euro/m2) tek pjesa e Matrix behet fjale...Nxitoni pasi ky cmim eshte per nje kohe te caktuar...

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1204 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, fiori di bosko , matrix) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind