Quantcast

SUPER OKAZION,SHITEN 2 AP 2+1 TEK ''KOMPLEKSI FZ'', Shitje

€ 103.000,00
 • 132 m
Reference Number
RF338081
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
KOMPLEKSI FZ,LIQENI I THATE
Contact
0694273672
Title
SUPER OKAZION,SHITEN 2 AP 2+1 TEK ''KOMPLEKSI FZ''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 780,00
Lot Size
132 m
Lot Size
132 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SUPER OKAZION,Shiten 2 Aparamente 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne TIRANE,''KOMPLEKSI FZ'' prane LIQENIT TE THATE.
Kompleksi ka punime tejet cilesore dhe te mireadministruara. ( ME ASHENSOR )
Apartamentet kane planimetri dhe orientim te shkelqyer.
Oferta eshte e limituar ne kohe prandaj nxitoni.
Siperfaqja e apartamentit te 1 eshte 112m2 ME HIPOTEK.
Siperfaqja e apartamentit te 2 eshte 132m2 ME HIPOTEK.
Cmimi eshte vetem 780 euro per m2 nga 900 eurom2 qe shiten aktualisht ne kete zone.
Apartamenti i 1 ( 87.350 euro )
Apartamenti i 2 ( 103.000 euro )

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 700 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, KOMPLEKSI FZ,LIQENI I THATE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind