Quantcast

SUPER OKAZION,SHITET AP 1+1 TEK ISH F. E AVIACIONI, Shitje

€ 51.840,00
 • 72 m
Reference Number
RF372407
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
ISH FUSHA E AVIACIONIT
Contact
0694273672
Title
SUPER OKAZION,SHITET AP 1+1 TEK ISH F. E AVIACIONI
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 72,00
Lot Size
72 m
Lot Size
72 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
Kati i fundit
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,ne zonen e ISH FUSHES SE AVIACIONIT,buze BULEVARDIT.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e fundit.
Apartamenti eshte i perbere nga 1 DHOME GJUMI,GUZHINE+DHOME NDENJIE, 1 BANJO ( ME DRITARE )
KOMPLEKSI ne te cilin apartamenti ndodhet ka punime tejet cilesore dhe sapo ka pefunduar.
Siperfaqja eshte 72m2.( PROCES HIPOTEKIMI )
Cmimi eshte vetem 51.840 euro ose ndryshe 720 euro per m2 nga 850 euro qe shiten aktualisht. ( LIKUJDIM TOTAL )
NXITONI KY RAST NUK JU VJEN ME.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 288 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, ISH FUSHA E AVIACIONIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind