Quantcast

SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+V TEK '' 21 '', Shitje

€ 130.000,00
 • 137 m
Reference Number
RF182180
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
mbrapa hotel mondial
Contact
0694273672
Title
SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1+V TEK '' 21 ''
Prona ne
Shitje
Lot Size
137 m
Lot Size
137 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Condition
Bosh pa mobiluar
Plan
8
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
SUPER OKAZION,Shitet Apartament DUPLEX 2+1+VERANDE ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE ne zonen e 21,mbrapa HOTEL MONDIAL.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te shkelqyer dhe ndodhet ne katin e 7 dhe te 8. (ME ASHENSOR)
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime tejet cilesore si termo izolim,sistem,kapote,triple xham etj.
Siperfaqja e apartamentit eshte 137m2 dhe ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit.
Cmimi eshte vetem 130.000euro prandaj nxitoni ta beni tuajin kete super Apartament.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 607 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, mbrapa hotel mondial) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind