Quantcast

Supercmim me hipotek 64m2 ne Brryl , Shitje

€ 57.000,00
 • 264 m
Reference Number
RF205879
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Brryli
Contact
0695562905
Title
Supercmim me hipotek 64m2 ne Brryl
Prona ne
Shitje
Lot Size
64 m
Lot Size
64 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Plan
3
Toilets
2
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartament 1+1 64m2 me hipoteke tek Brryli 57000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues te Brryli mbrapa Ministrise se Shendetesise. Ka nje hapesire prej 64m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet, dhe nje ambient gatimi. Orientimi eshte jug lindje, ka ajrosje shume te mire dhe ndricim natyral. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe ka mundesi per tu modifikuar ne 2+1. Shitet edhe me kredi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 67 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Brryli) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind