Quantcast

Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi Apartament, Shitje

€ 865,00
 • 170 ft
Reference Number
RF729401
Title
Tirane Rr Elbasanit/3 Vellezerit Kondi Apartament
Prona ne
Shitje
Lot Size
170 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Rr Tre Vellezerit Kondi,200 m nga rr e Elbasanit, shitet apartament excluziv 4+2+2Banjo + Ballkon, 170 m², kati i 4,me ashensor,parkim privat .Punime shume cilesore! Veshje me gure, tulla decorative dhe ceramike italiane "Pica", porta e jashtme eshte Dierre Hi-Fi, dritaret jane "Foris 501 Golden Oak", persianet me material Metra, banjot jane me pllaka "Colorker" dhe pjese hidrosanitare "Althea" , impianti elektrik "ABB ", me dy drita emergjence dhe sinjal akustik alarmi ne te dyja banjot dhe valvul bllokuese me alarm ne kuzhine ne rast rrjedhje gazi. Apartamenti eshte i lire nga te kater anet, dhe ndodhet ne nje ndertese te perbere nga vetem pese apartemente. Impjant kondicionimi me chiller Aermec Giugiaro me kontroll qendror me panel E-5! Mundesi vendosje oxhaku funksional! Çmimi 865 euro/m2. Parkimi privat 8500 euro. Mundesi per parim tjeter.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7813 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind