Quantcast

Tirane shes apartament 1+1+BLK Kati 2

€ 38.500,00
 • 58 ft
Reference Number
RF741463
Location
State
Albania
Address
Perballe Qendrese Kristal Tek CEZ
Contact
355662567777
Title
Tirane shes apartament 1+1+BLK Kati 2
Lot Size
58 ft
Lot Size
58 ft
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Plan
1
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Perball Qendres Kristal, tek CEZ-i

Apartamenti shitet edhe i mobiluar. Cmimi i apartamentit pa mobilim eshte 38500 Euro + 4'000 euro mobilimi.
Eshte ne proces hipotekimi dhe me leje shfrytezimi.
Sip. perbashket 6m

Karakteristika te tjera:
Kondicioner
Pamje e bukur
Hapesire Parkimi
Ashensor
Ballkon/e
Ne rruge kryesore
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4215 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Perballe Qendrese Kristal Tek CEZ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind