Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m², Shitje

€ 27.000
 • 55 m
Reference Number
RF111477
Title
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 55 m²
Prona ne
Shitje
Lot Size
55 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2013
Additional information
Description
Zona/Rruga : Te fresku kthesa e arabit qesarake

Shitet ap 1+1 banjo me dritare dhe ballkon i vogel eshte ne faze perfundimtare me uje selite 24 h dritare dopio xham grila dhe ashensor
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5101 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind