Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 62 m², Tirana

€ 40.000
 • 62 ft
Reference Number
RF211456
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rruga Bill Klinton
Contact
355662567777
Title
Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 62 m²
Lot Size
62 ft
Lot Size
62 ft
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
1+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Description
Zona/Rruga : Rruga Bill Klinton

Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0072

Përmbledhje
Çmimi: 40 000€
Tipi kontratës: Shitje
Tipi: Apartament
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 1
Dhoma: 1
Sipërfaqja:
62m2

Kati i katert i banimit. Me hipoteke. Brenda cmimit perfshihet kuzhina e gatimit dhe nje raft ne dhomen e gjumit, ballkoni i mbyllur me vetrata.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4810 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Bill Klinton) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind