Quantcast

Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m², Shitje

€ 78.000,00
 • 104 m
Reference Number
RF303701
Title
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 104 m²
Prona ne
Shitje
Lot Size
104 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2000
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Ferit Xhajko

Shitet apartament 2+1+aneks+ballkon.
Ndertim i ri i vitit 2000,shitet dhe i mobiluar 82000 Euro.
RR.Ferit Xhajko prane Tirana Bank.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3908 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind