Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 138 m², Tirana

€ 168.000
 • 138 m
Reference Number
RF850446
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Tek Rezidenca Greke, Tek Liqeni
Contact
355662567777
Title
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 138 m²
Çmimi m/2
€ 1.200
Lot Size
138 m
Lot Size
138 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Tek Rezidenca Greke , Tek Liqeni

Per me shume informacione dhe foto mund te vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/sq/property/.../tirane/id0125

Apartament me hipoteke me siperfaqe 126m2; 12m2 me siperfaqe te perbashket.
Cmimi:1200 euro/m2.
Apartamenti ne katin e trete eshte i mobiluar, me ashensor ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes..
Siperfaqja e garazhdit eshte brenda cmimit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3066 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tek Rezidenca Greke, Tek Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind