Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres, Shitje

Reference Number
RF130757
Title
Tirane, shes apartament 2+1 Kati 1, 85 m² (te fres
Prona ne
Shitje
Lot Size
85 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Year Built
2012
Additional information
Description
Zona/Rruga : te fresku prane fizikes berthamore

apartament i perfunduar me hipoteke ne katin e pare banim me punime shume cilesore dritare dopio xham me grila me uje selite 24 ore me ashensor i ndrricuar mire apartamenti eshte i ndare ne 2 dhoma dhe nje guzhine eshte shume prane IKV 130 m nga stacioni i autobuzit
cmimi 43 000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3526 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind