Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, Shitje

€ 68.000,00
 • 100 m
Reference Number
RF102775
Title
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4
Prona ne
Shitje
Lot Size
100 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Zogu i Zi

Apartemnt 3+1 me sip 100 m2, dy tualete, ballkon i madh ne forle L. Ne kat te 4 ne pallat egzistues. Totalisht i rregulluar. Uje dhe drita 24h, telefon, internet. Shitet pjeserisht i mobiluar.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3446 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind