Quantcast

Tirane,shes Shtepi Dy Kateshe Dhe 1500m2 Toke Me C, Shitje

€ 165.000,00
  • 1972 m
Reference Number
RF325839
Title
Tirane,shes Shtepi Dy Kateshe Dhe 1500m2 Toke Me C
Prona ne
Shitje
Lot Size
1972 m
Hipotek
No
Property Type
Villa
Condition
E Perdorur
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Zona/Rruga : Kamez

Shes shtepi dy kateshe dhe 1500m2 toke me letra te rregullta prane shkolles se re 9vjecare Kamez,kati ipare i shtepis eshte 146m2 i perfunduar ,kati i dyte eshte i pa perfunduar plotesisht,shtepia eshte 292m2 dy katet ,eshte e rrethuar me avlli mund ti hidhet edhe nji kat siper.Gjithashtu ju keni vend te ndertoni edhe dyqan ose lokal dy katesh se eshte vend shum i mier edhe per bisnes se eshte ne rruge ka shkollen 9-vjecare afer,para shtepis eshte 17m egjate dhe 7.5 e gjere gjatesia ndodhet afer rruges 17m per ndertimin e nji dyqani rreth 127m2 vetem nji kat,rruga eshte perfunduar 12m e gjere me kanalizime uje te pijshem internet rruga e re ALBANET,ne qofse jeni te interesuar ju lutem kontatoni ne e-mail [email protected] ose ne numrin e tel 00353862357486 ky eshte numer Irlande,gjithashtu e japim edhe per ndertim pallati me pergjindje cmimi eshte 165000 ero i diskutueshem.kontatoni ne numrin tim ne irland ose ne numrin e djalit tim 0685006453.
Per te shikuar rrugen klikoni www.youtube.com Rruga "Albanet"(hidhet shtresa e fundit e asfaltit).
Cel. : 00353862357486 nm IRLANDE.
SHENIM me cmimet reale qe jane ne kamez toka kushton 1000m2 80000ero,pra une kam 1500m2 rreth120 000ero,shtepia minimumi i nji metre katror ne kamez eshte 450 ero,shtepia shkon rreth 150 000 ero.por une e kam per shitje te shpejte.kpmplet toke dhe shpi 165 000 ero,me certifikat pronesie
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 6804 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind