Quantcast

TIRANE SHITET APART 2+1 perballe URES se TABAKEVE

Reference Number
RF414374
Location
State
Albania
Address
Bulevardi "Bajram Curri"; Rr. "Petro Nini" Tek shkolla e baletit; perballe ures se Tabakeve
Contact
0689014553
Title
TIRANE SHITET APART 2+1 perballe URES se TABAKEVE
Çmimi m/2
€ 1.200,00
Lot Size
100 ft
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
4
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
SHITET NE TIRANE; TEK SHKOLLA E BALETIT; PERBALLE URES SE TABAKEVE NJE APARTAMENT 2+1 / 100 M² ME ÇMIM 1200 EURO/M² (I DISKUTUESHEM), NE KATIN E KATERT. APARTAMENTI KA NJE PLANIMETRI SHUME KOMODE, ME NJE SALLON INTIM E DHOMA TE BOLLSHME. TUALETI KA NDRIÇIM DHE AJROSJE NATYRALE. SISTEMI I NGROHJES ESHTE FUNKSIONAL, ME KALDAJE. PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4808 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Bulevardi "Bajram Curri"; Rr. "Petro Nini" Tek shkolla e baletit; perballe ures se Tabakeve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind