Quantcast

Tirane,Shitet apartament siperfaqe 168m2

€ 369.600,00
 • 168 m
Reference Number
RF198094
Location
State
Albania
Address
Tek Kullat Binjake
Contact
355662567777
Title
Tirane,Shitet apartament siperfaqe 168m2
Çmimi m/2
€ 2.200,00
Lot Size
168 m
Lot Size
168 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Tipi
3+1
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Tek Kullat Binjake (Twin Tower)

Karakteristika te tjera:
Kondicioner
Pamje e bukur
Ashensor
Ballkon/e
Ne rruge kryesore

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen tonë te internetit:

http://eaglesestate.com/sq/content/ambjent-zyre-2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3398 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tek Kullat Binjake) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind