Quantcast

Tirane,Shitet papafingo ne rrugen e Kavajes

Reference Number
RF258306
Location
State
Albania
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0692074938
Title
Tirane,Shitet papafingo ne rrugen e Kavajes
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne " Rrugen e Kavajes” shitet papafingo me sip 150 m2 + verande 150 m2. Pallati eshte ndertim i ri dhe hyrja eshte e pa banuar. Ka mundesi te ndahet ne dy hyrje te vecanta.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3286 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind