Tirane,Shitet papafingo ne rrugen e Kavajes, Tirana

Reference Number
RF258306
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Rruga e Kavajes
Contact
0692074938
Title
Tirane,Shitet papafingo ne rrugen e Kavajes
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Condition
E Re
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
Ne " Rrugen e Kavajes” shitet papafingo me sip 150 m2 + verande 150 m2. Pallati eshte ndertim i ri dhe hyrja eshte e pa banuar. Ka mundesi te ndahet ne dy hyrje te vecanta.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3103 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind