Quantcast

TRUALL 300 M² + 1400 M² ARE; PAMJE FANTASTIKE

Lek 4.000.000,00
  • 300 m
Reference Number
RF473195
Location
State
Albania
Address
SHELCAN
Contact
0689014553
Title
TRUALL 300 M² + 1400 M² ARE; PAMJE FANTASTIKE
Lot Size
300 m
Lot Size
1700 m
Hipotek
No
Property Type
Shtepi
Elevator
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Description
KJO SHTEPI, 100 M LARG NGA RRUGA KRYESORE E FSHATIT SHELCAN, ESHTE 1 KATESHE E PABANUESHME DHE DISPONON TAPI PER TRUALL 300 M² DHE KA RRETH SAJ TOKE TE KATEGORISE ARE RRETH 1400 M²; SHTEPIA KA LIDHJE ME ENERGJINE DHE UJE BURIMI 24 ORE; PAMJA NE TE DYJA FASADAT KRYESORE ESHTE SHUME E BUKUR PASI BANESA ESHTE NGRITUR NE PJESEN ME TE LARTE TE PRONES. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM; PER ME TEPER INFORMACION KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2834 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, SHELCAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind