Quantcast

VILE NE ZEMER TE L. KALA

€ 110.000,00
 • 115 m
Reference Number
RF944263
Location
State
Albania
Address
L. KALA
Contact
0689014553
Title
VILE NE ZEMER TE L. KALA
Lot Size
115 m
Lot Size
201 m
Hipotek
No
Property Type
Villa
Tipi
2+1
Condition
E Re
Plan
1
Elevator
No
Garage
Yes
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Banese 1 kateshe prej 115 m² ne mes te lagjes Kala.
Shtepia eshte ndertim i ri dhe ka perpara saj nje kopesht te kendshem prej 86 m².
Ndertimi me konstruksion me kollona mundeson ngritjen e nje kati shtese.
Objekti ka nje qetesi dhe nje intimitet absolut.
Nis me nje verande te hapur e ka ne brendesi nje sallon me oxhak; 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt.
CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM
Per me teper informacion telefononi ne nr. vodafon club 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2642 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, L. KALA) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind