Quantcast

Apartament 2+1

 • 73 m
Reference Number
RF128718
Location
State
Albania
Title
Apartament 2+1
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
2+1
Contact
0693574646
Plan
2
Lot Size
73 m
Additional information
Description
Pogradec ,ne qender tek agjensia (sheshi furgonave te korces) ne pallat te ri. Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 73m2 ne katin e 2-te te banimit. Shtepia shitet e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Te gjitha punimet jane cilesore dhe te kohes. Punimet jane bere nga ne jo nga firma e ndertimit te apartamentin. Te gjitha dhomat jane te shtruara me derrase , gjithashtu dyert dhe dritaret jane prej druri cilesor .Cmimi 33500 € ose 4700000 lek i diskutushem. Email [email protected] ose nr kontakti 0693574646 .
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2225 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind