Quantcast

OKAZION - Shitet Apartament 1+1, 65m2, kati VI -

 • 65 m
Reference Number
RF221032
Location
State
Albania
Title
OKAZION - Shitet Apartament 1+1, 65m2, kati VI -
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
1+1
Contact
0693779362
Plan
6
Lot Size
65 m
Additional information
Description
Shitet apartament 1+1, 65m2, kati 6, (kuzhine+aneks me kontrabufe, dhome gjumi, korridor, banje). Ndodhet ne ane te detit rreth 50m larg Pistes se vogel "Iliria" dhe buze rruges kryesore prane stacionit te Plepave. Pallati eshte 6-katesh dhe me oborr per mundesi parkimi te makinave. Shitet per arsye familjare.
Adresa: Lagja 13, Plazhi Iliria - Durres, 1 stacion para Plepave.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1688 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind