Quantcast

OKAZION shitet apartamente ME HIPOTEKE 380 euro

  • 117 m
Reference Number
RF153424
Location
State
Albania
Title
OKAZION shitet apartamente ME HIPOTEKE 380 euro
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
2+1
Contact
0692025555
Plan
8
Lot Size
117 m
Additional information
Description
shiten apartamente 2+1 me siperfaqe totale 117 m2 apartamentet ndodhen ne nje zone te qete ne nje kompleks te bukur dhe me shume perspektive,1200m largesi nga ish st trenit,prane pallateve 8 katesh do te kaloj bulevardi i ri zogu i pare(reth 6m larg).... ju mirepresim
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1994 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind