Quantcast

Shitet apartament 3+1 prane Gardes se Republikes

  • 128 m
Reference Number
RF228383
Location
State
Albania
Title
Shitet apartament 3+1 prane Gardes se Republikes
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
3+1
Contact
0696092992
Lot Size
128 m
Additional information
Description
Apartament 3+1 ne shitje prane Parkut te Liqenit
Shitet apartament 3+1+2 tualete(te dy me drite natyrale )+ 1ballkon + 1 depo, me siperfaqe 128 m2. Apartamenti ndodhet ne një zonë shumë të mire, 3 min me kembe larg Parkut te Liqenit. Punimet e apartamentit janë cilësore dhe mobilimi është në stil bashkëkohor. Shitet se bashku me mobilimin.
I pajisur me certificate pronesie .
Cmimi 1500 euro/m2
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 6246 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind