Quantcast

shitet dyqani

  • 50 m
Reference Number
RF452972
Location
State
Albania
Title
shitet dyqani
Contact
0696527843
Plan
1
Lot Size
50 m
Additional information
Description
Shitet dyqan 50 m2 ne rr.Mihal Grameno ,200 m mbi shkollen e Baletit ne fillim te tregut me hipoteke kai i 1 me shkalle ka dhe tualet.Cmimi eshte 50.000 euro i diskutueshem
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1019 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind