Quantcast

shitet shtepi 2+1

Reference Number
RF431832
Location
State
Albania
Title
shitet shtepi 2+1
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
2+1
Contact
0672664332
Plan
4
Additional information
Description
shtepia ndodhet ne blv. bajram curri , rruga cajupi prane bllokut. shtepia eshte e perber nga nje dhome fjetjeje, soxhiorno e rehatshme dhe nje guzhine shume te madhe. shtepia nuk ka nevoje per ristrukturim, e mobiluar ose jo. ka dritare me doppio xham per kursim energjie, panel diellor dhe 3 kondicioner. shtepia ndodhet ne kati e katert dhe ndodhet lindje-perendim. 75000.00 euro OKAZION!!!!!!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1117 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind