Quantcast

Apartament 1+1, i pershtatshem per familje te reja

 • 56 m
Reference Number
RF141191
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament 1+1, i pershtatshem per familje te reja
Tipi
1+1
Lot Size
56 m
Property Type
Apartament
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ne shitje ndodhet në një prej pallateve të reja që po ndërtohen tek kodrat e Qytetit Studenti, një zone e re kjo, në zhvillim e sipër, dhe ofron pamje të hapur e të mrekullueshme të një pjese të Tiranës.
Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe 55.6 m ² dhe pozicionohet ne pjesen jug-lindore duke siguruar ndricim dhe ventilim gjate gjithe dites.
Eshtë i pershtatshem per nje familje te re. Eshtë i organizuar me një dhome gjumi , një dhomë dite dhe një tualet. Hyrja bëhet në një koridor të përmbledhur, ne te cilin mund te vendosesh nje portmando, varese rrobash, mbajtese kepucesh dhe mund të lëvizësh në të gjitha ambjentet e tjera të apartamentit.
Dhoma e ditës e cila eshte e bollshme përfshin, aneksin e gatimit, ngrënien, dhomën e ndenjes dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm, ndaj të lejon të vendosesh lule natyrale dhe nje tavolinë ku mund të shijoni një kafe apo çaj.
Tualeti eshte mjafti madh dhe mund ta arredoni sipas deshirave tuaja.
Ky apartament eshtë i përshtatshëm për familjen tuaj, për më tepër sepse ky apartament ndodhet në një nga pallatet më cilësore dhe me shërbim të rregullt administrimi. Punimet dhe rifiniturat janë moderne dhe me standart shumë të lartë
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2980 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind