Quantcast

Apartament 2+1 me verande

Reference Number
RF592519
Location
State
Albania
Address
Rruga e Dibres tek ish shkolla Bashkuar
Contact
0696011381
Title
Apartament 2+1 me verande
Tipi
2+1
Lot Size
117 m
Property Type
Shtepi
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2012
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne komleksin rezidencial "Tower Bridge 1" dhe eshte me HIPOTEKE. Ndodhet ne katin e fundit te objektit dhe ka nje verande me siperfaqe 171 m2 qe ju ofron nje pamje piktorekse. Apartamenti ka nje sallon te madh dhe dy dhoma te cilat jane te shtruara me parket, dy banja me ndricim natyral.
Nje apartament funksional dhe me modern per nje familje qe adhuron hapesirat.
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3969 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Dibres tek ish shkolla Bashkuar) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind