Quantcast

Apartament 3+1 per familje qe duan komoditet

Reference Number
RF981802
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament 3+1 per familje qe duan komoditet
Lot Size
108 m
Property Type
Apartament
Plan
6
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Në qoftë se jeni një familje e madhe, që po kërkoni një apartament të mirë organizuar, komod, të ngrohtë, të ndricuar, me pamje të bukur, atëherë ky është pikërisht apartamenti që po kërkonit.
Orientimi ne veri-perendim lejon një ventilim dhe ajrim natyral, aq shumë i nevojshëm për vende të nxehta në verë si Tirana.
Apartamenti është i organizuar me tre dhoma gjumi, një dhomë dite, dy tualete dhe dy ballkone.
Salloni është një nga sallonet me formën më interesante në gjithë kompleksin, që të lejon konceptimin dhe mobilimin e një interieri modern dhe të vecantë.
Ka një sipërfaqe mjaft të bollshme që mbaron në një seri dritaresh dhe me dalje ne ballkon. Nga salloni shpërndahesh në tre dhomat e gjumit, që kanë forma të rregullta e mobilohen shume lehtë. Njera nga dhomat e gjumit ka akses ne ballkon.
Eshte pozicionuar ne katin e gjashte banim te rezidences AnA.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2891 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind