Quantcast

Apartament funksional & komod ne shitje, € 63.000,00

€ 63.000,00
Reference Number
RF161254
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament funksional & komod ne shitje
Tipi
1+1
Lot Size
82 m
Property Type
Apartament
Plan
7
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartament funksional dhe komod, perfekt per nje cift te ri.Ky ambient me nje madhesi optimale krijon mundesine e shfrytezimit maksimal.Per te pasur privatesi dhe qetesi dhoma e nates eshte e ndare me nje korridor nga ajo e dites.Tualeti ka hapesire te mjaftueshme per pajisjet apo aksesoret e ndryshme,ajrimi dhe ndricimi eshte natyral.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4338 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind