Quantcast

Apartament i kompletuar per cdo kerkese tuajen

Reference Number
RF191164
Location
State
Albania
Address
Rr. Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament i kompletuar per cdo kerkese tuajen
Tipi
2+1
Lot Size
95 ft
Property Type
Apartament
Plan
2
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 425, është i organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë dite, dy tualete dhe një ballkon. Hyrja bëhet në një koridor të përmbledhur ku ka vend për të vendosur një portmanto dhe nga i cili mund të lëvizësh në të gjitha ambjentet e tjera të apartamentit.
Dhoma e ditës përfshin aneksin e gatimit, ngrënien, dhomën e ndenjes dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm ndaj të lejon të vendosesh lule natyrale dhe nje tavolinë ku mund të shijoni një kafe apo çaj.
Ne ballkon mund te dilet nga ambjenti i dites. Tualetet jane vendosur ne hyrje te apartamentit per te patur nje akses te mire nga ambjentet e dites dhe ambjentet e nates.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4680 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind