Quantcast

Apartament ideal per cift, € 49.000,00

€ 49.000,00
 • 62 m
Reference Number
RF153313
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament ideal per cift
Lot Size
62 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ideal për një çift të ri apo dikë që jeton vetëm.
Hapësirat mundësojnë vendosjen e mobiljeve të nevojshme dhe fleksibilitet në rimodelimin e tyre. Komoditeti arrihet mjaft mirë.
Ne ju ofrojmë një apartament të mirëorganizuar, të vecantë dhe me çmim shumë të mirë.
Shërbimi i rregullt i administrimit dhe punimet cilësore janë një tjetër arsye e fortë për ta zgjedhur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4558 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind