Quantcast

Apartament komod ne shitje, 2+1

Reference Number
RF182469
Location
State
Albania
Address
Rr Pjeter Budi
Contact
0694332338
Title
Apartament komod ne shitje, 2+1
Tipi
2+1
Lot Size
89 m
Property Type
Apartament
Plan
3
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 232 është i organizuar me dy dhoma gjumi, një dhomë dite, një tualet dhe një ballkon. Dhoma e ditës përfshin aneksin e gatimit, ngrënien, dhomën e ndenjes dhe ka dalje në ballkon. Ballkoni është i bollshëm ndaj të lejon të vendosesh lule natyrale dhe nje tavolinë ku mund të shijoni një kafe apo çaj.
Tualeti është vendosur në hyrje të apartamentit per te qene afer me te gjitha ambjentet. I gjithë apartamenti është vetëm 89.3 m2 dhe është shfrytëzuar maksimalisht duke mos patur humbje të sipërfaqes në asnjë nga ambjentet e tij.
Dhomat e gjumit jane ne krah te njera tjetres duke ju lejuar prinderve qe te kujdesen me mire per femijet e tyre.
Apartamenti është i pozicionuar në katin e trete banim dhe është i orientuar nga Lindja. Ky orientim bën që të keni ventilim të mirë dhe ndricim të bollshëm.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2939 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Pjeter Budi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind